strona główna TEATR LALEK ARLEKIN| Wydarzenia | Historia | Repertuar | Spektakle | Kontakt | Złote Maski | English version|

Biuletyn Informacji Publicznej
Mili widzowie: w związku z generalnym remontem budynku teatru

tymczasowa siedziba-scena Teatru Lalek Arlekin mieści się w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 282a.
Jest to piękny budynek, przynależny do kompleksu zabudowań Białej Fabryki Ludwika Geyera, który jest siedzibą Zespołu Tańca Ludowego "Harnam". Zespół Tańca Ludowego "HARNAM" od kwietnia 2008r. działa w ramach struktury organizacyjnej Teatru Lalek Arlekin.REPERTUAR NA SEZON 2013-2014

WRZESIEŃ 2013

PAŹDZIERNIK 2013

LISTOPAD 2013

GRUDZIEŃ 2013

STYCZEŃ 2014

LUTY 2014

MARZEC 2014

KWIECIEŃ 2014

MAJ 2014

CZERWIEC 2014


Zapraszamy do Biura Organizacji Widowni: tel. +48 42 632 58 99
rezerwacja biletów: e-mail: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl


Bilety można rezerwować drogą e-mailową WYŁĄCZNIE do piątku (do godziny 14) poprzedzającego niedzielny spektakl. Rezerwację należy uznać za dokonaną po otrzymaniu od Teatru e-maila zwrotnego z wyznaczonymi miejscami.
Rezerwacje telefoniczne przyjmowane są przez cały tydzień.*PAKIETY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH 2013/2014 - drukuj ofertę

Specjalnie dla naszych widzów przygotowaliśmy bogatą ofertę pakietów dla grup zorganizowanych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją. Prosimy w pierwszej kolejności o dokonywanie rezerwacji w Biurze Organizacji Widowni Teatru Lalek Arlekin a następnie u naszych partnerów.

OFERTA DLA SENIORA

Miejska Karta Seniora jest to projekt skierowany do osób powyżej 60 roku życia mieszkających na terenie Miasta Łodzi. Seniorzy mogą korzystać z ulg, zniżek, promocji i ofert, które są przygotowane dla nich przez instytucje oraz firmy. Każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 60 lat, będzie mógł korzystać z przygotowanych ofert, poprzez okazanie dowodu osobistego, w punktach wskazanych przez partnerów projektu. Wśród już zgłoszonych partnerów znajdują się teatry, kina, restauracje, ośrodki sportowo - rekreacyjne, muzea i wiele innych.

Teatr Lalek Arlekin przygotował dla seniorów bilety na spektakl "ZŁOTA RÓŻDŻKA" w specjalnej cenie 15zł. zapraszamy teakże na inne spektakle dla dorosłych.

...Miejska Karta Seniora - POBIERZ PLIK OFERTY

Teatr Lalek Arlekin od wielu lat ma w swojej ofercie spektakle dla dorosłych i młodzieży. "Lekarz mimo woli", "Carmen", "Don Kichot", "Opera za trzy grosze" i oczywiście szopki satyryczne na przestrzeni wielu lat to tylko część z bogatego dorobku spektakli przygotowywanych dla dorosłego widza.